با کارناوال شادی کلمبیا آشنا شید

دانلود پایان نامه

شادی در هر کشوری انگار تعریف می شه. در خیلی از کشورای دنیا، معمولا مراسم شادی دسته جمعی تدارک دیده می شه تا مردم به شکل مشترک تو یه جای به جشن و پایکوبی بدن. کارناوال های شادی یکی از راه های برگزاری شادی دسته جمعیه. با سایت ما همراه باشین تا با کارناوال شادی کلمبیا بیشتر آشنا شید.

مقاله ی در رابطه: 

  • بهترین های کارناوال ونیز ۲۰۱۶

شاید تا حالا اسم کارناوال برزیل به گوشتون خورده باشه. جالبه بدونین به جز برزیل، هرساله کارناوال های شادی زیادی در سراسر دنیا برگزار می شه. یکی از بزرگ ترین جلسه های رقص و پایکوبی دنیا، کارناوال کلمبیاه. این همایش بزرگ هر سال در تاریخ ۶ تا ۹ فوریه به مدت چار روز، در شهر ساحلی بارانکیلا (Barranquilla) برگزار می شه. در زمان برگزاری کارناوال، گروه های جور واجور با فرهنگ های جورواجور همراه با ساز و آواز حرکات منحصر به فرد خود رو اجرا می کنن. این جلسه، بزرگ ترین کارناوال در بخش ی دریای کارائیبه.

Colombia

Colombia

برگزارکنندگان کارناوال، در تموم طول سال مشغول مدیریت و برنامه ریزی درست واسه اجرای هر چی بهتر مراسم هستن. واقعا کارناوال کلمبیا، بعد از کارناوال برزیل دومین کارناوال بزرگ شادی و پایکوبی در دنیاس. به شکل میانگین حدود ۱.۵ میلیون نفر در این کارناوال شرکت می کنن.

Colombia

آقای سلیا، مدیر برگزاری همایش گفته:

این کارناوال واسه مردم محلی بیشتر از ۲۰ هزار شغل ایجاد می کنه. واقعا این جمعیت در طول سال مستقیما یا غیر مستقیم درگیر جفت و جور کردن امکانات کافی واسه برگزاری کارناوال هستن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه درموردتربیت هنری، برنامه ریزی، بزرگسالان، تصویر ذهنی

با حضور ۱.۵ میلیون نفر جمعیت و بیشتر از ۲۵۰۰۰ نوازنده در این شهر ساحلی، بازم امکان اقامت در هتل های شهر بیشتر از ۹۸ درصده.

Colombia

اولین روز کارناوال با نام باتالا (Batalla) نامگذاری شده. در این روز فامیل جور واجور با لباس های محلی خود و با روش ی خاص خودشون مراسم آئینی قدیمیشادی قوم خود رو به نمایش می گذارن. در این مراسم فرهنگ بومی آفریقایی بیشتر از قبل به چشم می آید. معمولا شرکت کنندگان از تنوع آداب و رسوم و ارزش فرهنگی موجود در شهر حیرت زده می شن.

سازه های جور واجور، گویش های جور واجور و لباس های رنگارنگ چشم هر بیننده ای رو به خود خیره می کنه. همه ی شرکت کنندگان در فستیوال تلاش می کنن تا از همه لحظات لذت ببرن. تا الان افراد مشهوری چون هوگو چاوز و پاپ فرانسیس هم در این مراسم شرکت کرده ان.

دیدگاهتان را بنویسید