با ویژگی یه هتل خوب آشنا شید

دانلود پایان نامه

شاید هرکی معنی متفاوتی از هتل خوب رو تو ذهن خود داشته باشه اما اون چیزی که میان همه مفاهیم مشترکه، احساس راحتیه که تو یه هتل داریم؛ جایی که بتونیم به اندازه ی خونه ی خود در اون راحت باشیم. با سایت ما همراه باشین تا کمی بیشتر به بررسی این معنی بپردازیم.

مقاله های در رابطه:

  • ۷ هتل برتر که در سال ۲۰۱۶ گشایش می شن
  • ۸ هتل ارزون با طراحی خوشگل در سراسر دنیا
  • با باشکوه ترین هتلای ارزون قیمت آمریکای شمالی آشنا شید

در تعریف مفهمومی ایده آل از یه هتل خوب، «خونه» چیزیه که باعث می شه هتل ها در اول لیست بهترین ها قرار بگیرن یا نگیرند. وقتی شما دور از خونه هستین، اگه در جایی که می مونید که در اون مثل خونه ی خودتون احساس راحتی می کنین و دوراندیشی و خدمات کارکنان اون تموم نیازای شما رو رفع می کنه، می توان ادعا کرد که اینجا جای راحت و مناسبیه. البته اینجور کاری (ایجاد کردن جایی مثل «خونه») باید در تعادل باشه، چون کاملا معلومه که کار هتل به نحویه که باعث شه شما خونه رو از یاد ببرین (مثلا در خونه خودتون صبحونه درست می کنین اما در هتل همه چیز براتون آمادهه).

هتلای برتر

نکته ی مهم اینه که تجربه ی موندن تو یه هتل خوب، مثل ایجاد فضایی مثل خونه اما دور از خانه س؛ یعنی برآورده کردن تموم خواسته ها، نیازها و امیال شما تو یه فضای بسیار خوشگل و باشکوه. تعریف دیگری از کلمه ی «خونه»، معنی انس و راحتی در اینه، مثل راحتی که با پوشیدن لباس راحتی به شما دست می دهد و یه تعریف بسیار رویایی از خونه هم هست که هتل هایی که آلاچیق در فضای باز یا اتاق های مهمون بسیار شیک و رویایی دارن، به اون تحقق می بخشن. 

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه با کلید واژگانروانشناسی، ناخودآگاه، جامعه شناسی، فیزیولوژی

هتلای برتر

یکی از نویسنده های سایت های گردشگری خارجی به نام «Guzmán» در مورد سفر خود به «آمانرا» در جمهوری دومنیکن می نویسد:

در آمانرا ما خیلی کم خونه ی کوچیکی رو که در اون اقامت داشتیم، ترک می کردیم. این خونه ما رو وسوسه می کرد که خونه های خود رو در شهر بفروشیم و اینجور خونه ی خوشگل، راحت و کوچیکی (البته گران تر) رو بخریم.

پس ممکنه هر کسی از هتل خوب تعریفی رو تو ذهن خود داشته باشه اما برتری واقعی در این صنعت واسه اون هاییه که به وجود «خونه» و آسایش اون نزدیک تر باشه.

دیدگاهتان را بنویسید