با لوکس ترین هتلای بلیز آشنا شید

دانلود پایان نامه

بلیز یکی از مقاصد ایده آل گردشگری واسه علاقه مندان به سافاریه، ولی می توان این سفر رو با اقامت در لوکس ترین هتل های این کشور، به مراتب خاطره انگیزتر کرد.

مقاله در رابطه:

  • ترکیب جنگل و مرجان و تجربه یه سافاری خاطره انگیز در بلیز

در مطالب قبلی شما رو با تعدادی از جاذبه های کشور بلیز آشنا کردیم که نقشی مؤثر در جلب توجه گردشگران به خاص سافاری دوستان دارن. اما در کنار تجربیات جور واجور و گشت و گذار در بین جاذبه های طبیعی، محل اقامت گردشگران هم در اندازه رضایتمندی اون ها از سفر نقشی مؤثر داره.

بخاطر این از شما دعوت می کنیم در مرور تعدادی از بهترین اقامتگاه های کشور بلیز، همراه ما باشین.

اقامتگاه ماتاچیکا (MATACHICA RESORT)

اقامت در هتلای لوکس بلیز

با حال و هوا و استایلی اختصاصی و مشخص، «اقامتگاه ماتاچیکا» ترتیبی داده تا هم مکانی با کلاس جهانی باشه و هم در عین حال خلوت خصوصی مهمانان خود رو تأمین کنه. باید گفت که رنگ های روشن و نورانی با تم کارائیب، اجناس خاص و خاص آمریکای مرکزی و البته صنایع دستی محلی حال و هوایی دهاتی و دلپذیر به اینجا بخشیده.

این استراحتگاه حالا خوبیش اینه به یکی از بزرگ ترین جزیره ها مرجانی بلیز بسیار نزدیکه. غواصی اینجا بسیار عادی و رایج بوده و از طرف دیگه از زیباترین سواحل ماسه ای این کشور برخورداره که باعث شده استراحتی دلپذیر توأم با لذت شنا در بین آب های زمردگون کریستالی نصیب مهمانان این استراحتگاه شه. از طرف دیگه این ویژگی ها باعث شده اینجا بهشتی ایده آل واسه زوج های جوونی باشه که در حال گذروندن ماه عسل خود هستن. یه اتمسفر زنده، خوشحال و آرامش بخش به همراه امکانات لوکس، سواحل دلفریب و استراحتگاهی فوق العاده که خوب از عهده نیاز افراد برمی آید.

اقامت در هتلای لوکس بلیز

این هتل در جزیره «Ambergris Caye» هستش که در نزدیکی «Great Barrier Reef» و هم خرابه های باستانی برجای مونده از تمدن مایا قرار گرفته. یه محوطه خارجی دلفریب توأم با امکان لذت بردن از برنامه های خوشحال جور واجور و یه فضاسازی داخلی آرامش بخش که باعث شده این استراحتگاه به عنوان اقامتگاهی لوکس به معروفیت رسیده و توجه گردشگران رو به خود جلب کنه. در کنار نمایش آثار هنری بین المللی و هم هنرهای دستی محلی، همه چیز اینجا به گونه ای جفت و جور و تدارک دیده شده تا خلوتی دنج و راحت واسه مهمانان آماده شه. حموم های بزرگ و پاسیوهای اختصاصی، دسترسی رایگان به اینترنت، سالن سینما، اتاق و سوئیت هایی با بهترین منظره و امکانات و البته بنگالوهایی در ساحل که همه مجهز به دستگاه تهویه مطبوع، سرویس خدماتی روزانه و البته امنیتی لایق توجه هستن.

 این اقامتگاه هم اینکه دارای اسپا، استخر شنا و رستورانیه که به دلیل کیفیت خوب غذاهایش، موفق به دریافت جایزه هم شده. یه رستوارن شیک با آثار هنر معاصر و نورپردازی عاشقانه که در همراهی با منویی از خوراک های دلپذیر و تازه محلی، شکل های جور واجور نوشیدنی و قهوه به عنوان یکی از بهترین رستوران های بلیز شناخته می شه.

اقامت در هتلای لوکس بلیز

از طرف دیگه به جز پرداختن به فعالیت های اصلاح کننده آبی، امکانات متنوعی هم واسه سرگرم کردن مهمانان مهیاه. زندگی آبی حیرت انگیز، غواصی اسکوبا و گشت و گذار در بین جزیره ها مرجانی فعالیت های پرطرفداری هستن، اما در عین حال امکان کایاک سواری در دریا هم فراهمه و کسائی که به دنبال هیجان و آدرنالین هستن هم می تونن به موج سواری، غارنوردی و پاراسیلینگ (چتر بازی در دریا با کمک قایق) بدن. گشت و گذار در جنگل و شرکت در تورهای ماجراجویانه، دوچرخه سواری و تورهای بازدید از خرابه های تمدن مایا، برگزاری تور با هلیکوپتر و تماشای محیط دور و بر از چشم انداز متفاوت هم مثل فعالیت های رایج در این هتله. البته ماهیگیری دیگه امکانیه که نباید از قلم انداخته شه.

اقامت در هتلای لوکس بلیز

در آخر که اقامت اینجا مناسب کودکان پایین دوزاده سال نیس.


مهمانخانه لاکپشت (TURTLE INN)

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز

این اقامتگاه واسه «فرانسیس و النور کاپولا» (Francis and Eleanor Coppola) است. پیش تر این مهمانخانه به وسیله طوفانی دریایی آیریس نابود شده و دو سال زمان برد تا دوباره مورد تعمیر و بازسازی قرار گفت. اما حالا خوبیش اینه اینجا هم حالا یکی از معروف ترین اقامتگاه های ساحلی آمریکای مرکزیه.

در کنار خلوتگاه هایی با سقف پوشالی که با وزش نسیم اقیانوسی هوایی خنک و دلچسب رو تجربه می کنن، این هتل به کارمندان خوش مشرب و جای بسیار خاص و دلپذیر خود می بالد که در کل اقامتی بی مثل و خاطره انگیز رو به مهمانان خود هدیه می کنه.در این محل تعدادی از بهترین مراکز غواصی اسکوبای جهان وجود داشته و فعالیت های تفریحی زیادی برقراره. در کل حال و هوای این استراحتگاه ساحلی بسیار لوکس و دلفریب بوده و انگار یادآور دهکده های «گریفونایی» است.

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز

خونه های کوچیک کلبه مثل که با الهام از اقامتگاه های بالی طراحی و اجرا شده ان، با مبلمان دست ساز  اقامتی خاطره انگیز رو جفت و جور کرده ان. این خونه های لوکس در ابعاد و اشکال متنوعی در دسترس بوده و دیدی خوب رو به دریا دارن. کلبه هایی مخصوص گذروندن روزایماه عسل، ویلا، بنگالو و حتی یه سوئیت با حال و هوای چینی دیگر بخش های این هتل رو تشکیل می بدن. بعضی از کلبه ها بسیار نزدیک به اقیانوس ساخته شده و تعدادی دیگه در بین سبزی دلپذیر طبیعت هستش ان.

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز

همه سوئیت و اتاق های این اقامتگاه دارای حموم و یه بار کوچیک با امکان جفت و جور چای و قهوه هستن. داک آی پاد، چترهای ساحلی، ساعت زنگ دار و لوازم آرایش دست ساز هم واسه مهمانان مهیاه. در اتاق ناهارخوری هم اینکه مکانی واسه خوردن غذا به صورت خصوصی هم هست.

با دو استخر داخلی و هم استخرهای ساحلی، در کل جای های زیادی واسه تفریح و استراحت جفت و جور شده. یه فروشگاه خاص لوازم غواصی هم اینجا هست که مایحتاج لازم افراد رو ارائه کرده و فروشگاه هدیه یادگاری های متنوعی رو در اختیار اون ها قرار می دهد تا این تعطیلات خاطره انگیز رو واسه همیشه تو ذهن خود حفظ کنن. هم اینکه مکانی واسه تفریح کودکان آماده شده که امکان سرگرم کردن اون ها واسه چند ساعت جفت و جور کرده و به والدین فرصت می دهد کمی بیشتر با هم وقت گذرانی کنن. اسپا با خدماتی جور واجور، راهی خوب واسه بر طرف کردن خستگی بعد از تجربه یه روز خوشحال پرتحرکه و در آخر می توان در رستوران مجموعه حاضر شد که با حال و هوایی گرمسیری و خاص، منویی باحال رو در اختیار مهمانان قرار می دهد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه درموردسیاست ها، جنگ جهانی دوم، بزرگسالان، ایدئولوژی

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز

در این رستوران شکل های جور واجور خوراک های دریایی تازه و پیتزاهای سالم و خوشمزه عرضه می شه. اگه دوست دارین از طعم خوراک های محلی بلیز بهره مند شید، بد نیس سری به آشپزخانه « Luba’s Kitchen » بزنین که رو به آب های ساحلی «Placencia Lagoon» هستش است.

شکل های جور واجور فعالیت های اصلاح کننده، تورهای سرگرم کننده و دوچرخه سواری اینجا برگزار می شه، البته ممکنه تعدادی از این فعالیت ها دارای هزینه اضافی باشن که بهتره هنگام رزرو از جزئیات اون ها باخبر شید.

با در نظر گرفتن جمعیت قابل توجه ماهی ها، اینجا مکانی ایده آل واسه ماهیگیریه. می توان در بین جزیره ها مرجانی به دنبال شکل های جور واجور اسنپر، گروپر، ماهی تن، ماهی پرنده آب شور، تارپن (tarpon) و اسنوک (snook) بود. غواصی اسکوبا در دسترس همه قرار داره، چه افراد تازه کار یا حرفه ای. در این نواحی و بین ماه آوریل تا ژوئن ممکنه حتی موفق به تماشای وال کوسه هم شد. هم اینکه تورهای غواصی واسه تماشای گونه های منحصر بفرد زندگی آبی برگزار شده و امکان گشت و گذار در غارهای آبی فراهمه. البته کشتی کروز فراموش نشه، امکانی عاشقانه واسه زوج های جوونی که در آب های کم عمق ساحلی به تماشای دلفین ها بشینن، اونم در حالیکه از طعم دلپذیر نوشیدنی های محلی لذت می برند.

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز

بازدید از آثار برجای مونده از تمدن مایا در «Lubaantun»، غار «بلو کریک» (Blue Creek)، آبشار «ریو بلانکو» (Rio Blanco) یا حضور در «پناهگاه زندگی وحش کاکس کامب» (Cockscomb) هم فراهمه. واسه دوست داران زندگی وحش هم خبر خوبی داریم. علاقه مندان می تونن در بین یه گشت و گذار به یادماندنی با شکل های جور واجور میمون ، پرندگان، ایگوانا، کروکودیل و حیوانات دیگه این نواحی آشنا شن.

مهمانخانه ترتل این (لاک پشت) در بلیز


هتل «ویکتوریا هاوس» (VICTORIA HOUSE)

در جزیره خوشگل و سحر انگیز «Ambergris Caye»، پایین نور خورشید نواحی کارائیب و در بین آب های گرم این منطقه یکی از لوکس ترین اقامتگاه های بلیز هستش. هتل ویکتوریا هاوس، اقامتگاه قابل توجهیه که در کل دارای ۴۲ اتاق، ویلا و استراحتگاهه که در بین تصاویری از اقیانوس و باغ گرمسیری محاصره شده ان. اینجا مکانی ایده آل چه واسه شروع سفر در بلیز، چه پایان اینه که بی شک خاطراتی به یادماندنی رو تو ذهن مهمانان برجای می گذارد.

جنگل های گرمسیری، سواحل ماسه ای و زندگی آبی غنی کلی امتیازات باحال توجه و طبیعی این هتل هستن که با امکانات لوکس و استراحتگاه های ساحلی اش، بی شک توجه گردشگران رو به خود جلب می کنه.

بیشتر اتاق ها یا منظره ی دلفریب اقیانوس و یا سبزی خوشحال و پر رنگ و لعاب جنگل و باغ های وحشی رو به نمایش می گذارن. در کل این هتل دارای هفت خونه با بام شالی پوشه که رو به دریا قرار گرفته ان، هشت  اتاق به شکل دو ساختمون هم به وسیله جنگل محاصره شده و البته هفت سوئیت این هتل هم همه به صورتی منحصربه فرد دکور شده و با فضاسازی داخلی دلپذیر و آرمش بخش خود، نویدبخش اقامتی به یادماندنی هستن. هم اینکه ۶ ویلا دارای فضاهای اضافه که در جای های جور واجور ساحل ساخته شده ان هم در صورت تمایل در اختیار مهمانان قرار می گیره. این ویلاها همه لوکس و باشکوه بوده، دارای مبلمان لایق توجه، دوش فضای باز و تختخواب سایه بان دار از جنس ماهاگونی هستن. رستوران، استخر و اسپا از دیگر امکانات هتله.

در رستوران های هتل مثل «پامیلا» (Pamilla) یا «کافه ساحلی نلسون» (Nelsons Beach) می توان خوراکی معمولی یا عاشقونه رو صرف کرد. طعم غذاهای این هتل فوق العاده س، چون که در جفت و جور اون ها از اجناس تازه دریایی به کار گیری شده و با دستورالعمل های محلی طبخ می شن، در نتیجه بهتره حتما یه بار طعم خوراک های دریایی رو امتحان کنین.

با اینکه این اقامتگاه در ساحل هستش، اما طیف گسترده ای از فعالیت ها رو واسه مهمانان جفت و جور و تدارک دیده. در کنار ماهیگیری در آب های عمیق یا در بین صخره های مرجانی، غواصی،غواصی اسکوبا و غارنوردی هم در درسترسه. گونه های خیلی از پرندگان در این منطقه زندگی می کنن ازجمله پرندگان نادری مثل «کتبرد مشکی» (Black Catbird) که فرصتی مناسب واسه تماشا رو در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد، به علاوه برگزاری تورهای بازدید از آثار تمدن مایا و هلیکوپترسواری از دیگر امتیازات این هتله. البته مهمانان همیشه می تونن سواحل بکر و طبیعی این ناحیه رو به صورت شخصی مورد جستجو بذارن.

هتل و اقامتگاه ویکتوریا هاوس، سن پدرو، بلیز

به پایان این مطلب رسیدیم، امیدوارم از مطالعه اون و همراهی با ما لذت برده باشین. راستی، یادتون نره اگه روزی گذرتون به بلیز افتاد، تجربیات خود رو با ما هم در میان بذارین.

دیدگاهتان را بنویسید